Kosmetyki NYX zorientowane na twarz

Firma NYX oferuje produkty, które również są dedykowane twarzy. Jak wiadomo – jest to jedna z najbardziej wrażliwych okolic naszego ciała. Nic więc w tym dziwnego, że warto o nią zadbać w szczególny sposób.

Podkłady
Kosmetyki NYX z Cocolita z przeznaczeniem na twarz, to w głównej mierze podkłady. Bez nich, skóra nie byłaby odpowiednio „ugruntowana” i przygotowana na przyjęcie głównego makijażu. W ofercie firmy znajdują się podkłady o różnych kolorach, które są dopasowane do różnych kolorów skóry.

Róże
W codziennym (a zwłaszcza romantycznym) makijażu, bardzo duże znaczenie mają róże. Dlaczego są one aż tak istotne? Ponieważ nadają skórze „życia” i podkreślają jej naturalną kolorystykę. Róże bardzo dobrze komponują się z przeróżnymi kolorami. Można powiedzieć, że pod tym względem są naprawdę uniwersalne.

Korektory|
Zadaniem korektorów jest maskowanie drobnych błędów, które bardzo często pojawiają się w trakcie nakładania makijażu. Firma NYX w swojej ofercie posiada szereg tego typu korektorów, dopasowanych do twarzy o konkretnej kolorystyce.

Pudry
Zadaniem pudrów jest maskowanie drobnych niedoskonałości na powierzchni skóry. Za ich pomocą można ukryć wypryski a nawet „worki pod oczami”. Na rynku można znaleźć zarówno pudry matujące jak i rozświetlające.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *